Prezentacja systemów aluminiowych jest nam dobrze znana. Jest to jednak bardzo szerokie pojęcie i nasi klienci pochodzą z bardzo wielu gałęzi przemysłu.  Tym razem trafił do nas producent m.in. balustrad i specjalistycznych systemów do zabudowy balkonów i tarasów.

Zabudowa z aluminium i szkła może istotnie zmniejszyć straty ciepła, tak cennego w dzisiejszych czasach. Tymczasem latem, które robi się coraz dłuższe, piękna balustrada umili wieczory spędzone na tarasie. Możliwość wyboru odpowiadającego konsumentowi estetycznie i praktycznie sytemu stała się więc koniecznością.

Na szczęście nasz klient o tym wiedział, dlatego też zlecił nam produkcję serii walizek prezentacyjnych na systemy aluminiowe balkonów i tarasów Copal. Wspólnie z klientem wybraliśmy bardzo lekką plastikową walizkę, do której w naszej szwalni wyprodukowaliśmy specjalną kieszonkę na drobne elementy. Opatrzyliśmy ją logo i na ploterze CNC wycięliśmy pod kształt prezentowanych profili piankę techniczną bardzo wysokiej jakości.

Wspólnie z klientem wybraliśmy bardzo lekką plastikową walizkę, do której w naszej szwalni wyprodukowaliśmy specjalną kieszonkę na drobne elementy. Opatrzyliśmy ją logo i na ploterze CNC wycięliśmy pod kształt prezentowanych profili piankę techniczną bardzo wysokiej jakości.

Kolorowa walizka pokazowa świetnie spełniła zadanie polegające na prezentacji i transporcie próbek, a sprzedawcom pozostały już tylko owocne spotkania z klientami.