Nasze walizki plastikowe dla przedstawicieli
handlowych są wodoodporne, lekkie i nowoczesne. Charakteryzują się twardą obudową przez co stanowią lekką alternatywę dla walizek aluminiowych.
— — —
Walizki wypełniamy najwyższej jakości pianką techniczną wyciętą pod kształt transportowanych próbek. We wnętrzu możemy również zastosować rozwiązania jak płyta montażowa, magnesy, rzepy. Obudowa zewnętrzna walizek to poddający się w 100% recyklingowi polipropylen.

 

 

walizka
walizka
Dla klientów przedkładających ponad wszystko zrównoważony rozwój mamy dodatkową propozycję. Walizki z serii ORGANIC składają się z do 93% surowców odnawialnych, takich jak glukoza, naturalne woski, minerały i włókna naturalne. Węgiel potrzebny do produkcji walizek ORGANIC pozyskiwany jest z CO2 z atmosfery, dzięki czemu późniejsza utylizacja termiczna odbywa się w sposób neutralny pod względem CO2, tworząc w efekcie obieg zamknięty, pozostawiając minimalny ślad węglowy.

Niezależnie od rodzaju tworzywa, nasi klienci mają pewność, że nasze walizki plastikowe zostały wyprodukowane z poszanowaniem dla środowiska. Walizki na narzędzia lub produkty występują w wielu kształtach i rozmiarach. Odpowiedni rodzaj walizki zostanie dobrany tak, aby zoptymalizować stosunek jakości do ceny prezentera i wydobyć najlepsze z transportowanego w nim produktu.

ZOBACZ GALERIĘ naszych walizek plastikowych

od zewnątrz:

wnętrza walizek: